آموزش آشپزی:

طرز تهیه خوراک لوسوپیدیا (به روش مکزیکی)

این یک خوراک محلی مکزیکی است که بسیار مناسب برای پذیرایی های شما در مهمانی های مجلل میباشد . البته میتوانید این غذای مکزیکی را همراه با برنج میل کنید در آخر دو ترفند هم برای بهتر شدن شکل این خوراک به شما آموزش میدهیم .

لوسوپدیا بسیار لذیذ و مقوی میباشد وبسیار مناسب برای خانمهایی که مایلند اندام متناسب خود را حفظ کنند.

مواد لازم:

1-شورناکس فیرزو(همان عصاره مرغ)

2-فیرزو شورناکس(همان عصاره سیر)

3- فلفل دلمه ای 3عدد

4-روغن مارگارین بسیار کم

5-منتول (به اندازه یک عدس) همان جوهر نعنا خشک است

6-مغز بادام خام 100گرم

7-سوسیس کراکف 200 گرم

8- نخ و سوزن

9-ماست سه پیمانه

10-شکمبه گوسفند آب پز شده یک عدد

11-ادویه وفلفل نمک به میزان دلخواه

12-سیر سه حبه

طرز تهیه:

تمام مواد بالا را را بجز فلفل دلمه ای در مخلوط کن ریخته و کاملا با هم مخلوط مینماییم در صورتیکه درست مخلوط کرده باشید ماده ی لزج سبز رنگ نفرت انگیزی با بویی تهوع آور بدست می آورید . که بوی آن مرده را هم از قبر فراری میدهد . در اینجا شوهر و بچه هایتان به صورت خود کار به شما حمله ور شده و شما را همراه با آن ماده متعفن از خانه به بیرون پرتاب میکنند . در این زمان شما سعی کنید رویتان را کم نکنید وبا چاقو بالای فلفلل دلمه ای ها را ببرید و آن ماده متعفنتان را درون فلفل دلمه ای ها بریزید و در آنرا با نخ و سوزن خوب بدوزید . بعد آنها را یک گوشه قایم کنید و در بزنید وقول بدهید دیگر از روی دستورهای آشپزی اینترنتی چیزی نمیپزید . نگران موادتان نباشید حتی سوسک های فاضلاب هم اگر جای آنرا پیدا کنند به آن نزدیک هم نمیشوند . چه برسد که ... . دو سه روز صبر کنید وقتی  در محله شایعهای پیچید که طبق آن ادعا میشد . چندین جسد متعفن در آن حوالی یافت شده . بدانید غذایتان آماده است . حالا ووقت آن است که مادر شوهر خواهر زن وهر کسی رو که ازش متنفرید را به شام دعوت کنید . و درست لحظه ای که سر سفره نشستند آن نارنجکهای عفونی را به طرف آنها پرتاب کنید (البته خودتان حتما ماسک بزنید) فی الحال دار فانی را وداع خواهند گفت .

آموزش ترفند:

1-بر روی بدنه فلفل دلمه ای ها شیارهای ظریفی بوجود آورد تا در لحظه انفجار عفونت بیشتری را به اطراف بپراکند و کشنده تر عمل کند

2-برای زیبایی میتوانید با اسپری رنگ آنها را مثل نارنجک رنگ کنید

 اگر کسی بتواند از این غذا بخورد دچار کاتالپسی نیمی از معده شده ونیازی به جراحی برداشتن قسمتی از معده برای لاغر شدن نخواهد داشت .

                                                        منتظر غذاهای بعدی باشید داش دیوونه