نبرد بین خواهر و برادر قدمتی چندین هزار ساله دارد حتی در نقاشی های انسان نخستین بر روی دیوار غارها میتوان به شواهدی از آن دست یافت . هی لینگ شی محقق بر جسته ی کره ای به تازگی مقاله ای منتشر کرده که نشان میدهد این نبرد حد اقل قدمتی صد و پنجاه هزار ساله دارد . دکتر ارنستو فاویالی جامعه شناس و دیرین شناس بر جسته ی ایتالیایی هم در این زمینه چندین سخنرانی در دانشگاه های معتبر دنیا نموده است ، نامبرده در آخرین سخنرانی خود که در دانشگاه مینه سوتا ایراد میکرد برای اثبات حرفهایش دست در کیف دستی خود کرده و چنگ چنگ گیسهای خواهرش را که کنده بود به حضار نشان داد که مورد تشویق بی امان حضار قرار گرفت و نقل شده که ده دقیقه برای او کف میزدند .

برای داشتن چند استراتژی در این نبرد به ادا مه مطلب مراجعه کنید . 


چگونه روی اعصاب خواهر یا برادرمان کمی قدم بزنیم

ده ترفند با حال

روش اول ) عمومی: وقتی طرف مقابل با شور و اشتیاق مشغول حرف زدن است در ابتدا خود را مشتاق نشان دهید ولی یکدفعه وسط حرفش بپرید و به او بگویید تو به حرف زدن ادامه بده تا من برم دستشویی (البته برم مستراح کارایی بیشتری دارد)

روش دوم) برای آقایان : وقتی خواهرجان مشغول مکالمه ی تلفنی با دوست با کلاسش است که کلی با او رودربایستی دارد یکدفعه فریاد بزنید خدددددددددااااااااااااااااااااا پس این سرنگ من کو ؟ تمام استخونهام دارن از درد میترکن . یا شاید بهتر باشد بجای آن بگویید بابا ولم کنید نمیخوام ترک کنم .

روش سوم) برای خانومها : وقتی داداش در حال مکالمه ی تلفنی با دوستی است که کلی جلوی او ادعایش میشود یکدفعه به سراغ او بروید و بگویید : فلانی فلانی زود قطع کن بابا فکر میکنه تو همه ی موزها رو خوردی میخواد بیاد کتکت بزنه .

روش چهارم) مخصوص آقایان : اگر تلفن زنگ خورد و دیدید دوست خواهرتان است بعد از سلام و علیک بگویید ، اگه میشه  یه ساعت دیگه زنگ بزنید تازه یه ده دقیقه است رفته دستشویی .

روش پنجم) مخصوص خانمها : هر وقت دیدید همه میخواهند جایی بروند و برادرتان میگوید من حال ندارم من نمی آم . شما هم بگویید منم حال ندارم منم نمیام . (این به برادر شما شک سه بار اعدام را وارد میکند)

روش ششم)عمومی: وقتی طرف مقابل مشغول صحبت کردن با شماست رویتان را آنطرف کنید یک نفس عمیق بکشید آنقدر آنرا حبس کنید تا کمی قرمز شوید نفس را با صدا خارج کنید و دوباره همین کار را تکرار کنید وقتی طرف پرسید چرا اینطوری میکنی جواب بدهید : دهنت خیلی بو میده .

روش هفتم) عمومی : اصولا این روش پر خرجیست ولی میتوانید پوستر (یا هر چیز دیگری) خاصی که طرف مقابل به آن خیلی علاقه دارد را بخرید به او نشان دهید و از او بپرسید خیلی قشنگه ؟ تا جواب مثبت را گرفتید پوستر را جر بدهید و بعد به طرف بگویید بیا این برای تو .

روش هشتم) مخصوص خانمها : یک بار درست عین یک مار موذی پیش پدر گرامیتان بروید و به او بگوید ، بابا یه مدت زیاد به (اسم برادر) پول ندید . نمیدونم چرا جدیدا اکثر مواقع وقتی از بیرون میاد مردمک چشماش خیلی گشاده ، البته نه همیشه ها بیشتر اوقات .(به طور قطع پول تو جیبی شما بیشتر خواهد شد)

روش نهم) مخصوص آقایان: یک بسته سیگار از بیرون بخرید و کمی جلدش را مچاله کنید و چند نخش را بیرون بیندازید بعد تا خواهر گرامیتان بیرون بودند از فرصت استفاده کنید  کمی از توتون سیگار را زیر تخت فرد مورد نظر بریزید و بعد همراه با سیگار پیش پدر یا مادر گرامی بخزید و بگویید دیشب دیدم از تو اتاقش بوی سیگار میاد الان اینو زیر تختش پیدا کردم از وقتی با این دختره (اسم صمیمی ترین دوستش) میگرده بهش شک کرده بودم ... (شک نکنید زنده به گور خواهد شد)

روش دهم) عمومی : شاید به نظرتان این روش بی مزه و یا بی ارزش بیاید ولی مطمئن باشید امتحان خود را پس داده است . همینطوری بی دلیل به چشمان طرف مقابل نگاه کنید و به او بگویید خوشم میاد که توی یکی دو روز آینده  آشی که برات پخته بودم یه وجب روغن روش میندازه . (این به صورت تدریجی عمل میکند و کم کم تبدیل به یک کابوس خواهد شد )

در صورت هر گونه آسیب دیدگی (جای خنج ،کبودی صورت ، ریزش اجباری مو و ...) بنده هیچ مسئولیتی را به عهده نمیگیرم .

موفق باشید

داش دیوونه