چند تا عکس هنری (خنده دار نیست)

 

 

 

 

امیدوارم خوشتون اومده باشهقلب

 

 

 

 

/ 17 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پوریا

سلام فک کنم اینو نوشتم...پاک شد شانسه ما داریم؟!! یه بار رفتیم با رفیقم توی یه گالری نقاشی( طرف دوست همون خواهرم بود که شبیه میترا خانومه!!!) آقا ما هم رودرواسی!!!! شدید تا رفتیم تو دیدیم پیرو سبک کوبیسمه ویه سالن بزرگ و یه عالمه آدم حسابی این خانم هم اومد به استقبال منو و کلی تحویل گرفت بعد یه مدتی این ابله جلو هر تابلو که وامیساد شروع می کرد به مسخره بازی!!! و مسخره کردن تابلو و به روح هنر همه ی اونایی که جلو تابلو داشتن تحسین می کردن گند میزد و می رفت و می گفت بابت اینا پول هم میدین!!!! بعد از مدتی دیگه سوژه نمایشگاه شده بودیم و همه با انگشت نشونش میدادن و البته با نگاه غضبناک و چشم غره!!! خلاصه مثه متین شما اینقدر ضایع بازی درآورد که بعدشم یه کتک اساسی خوردیم خونه از خواهر کماندومون! یا علی

پوریا

البته اینم بگم الان که گفتی چن تا عکس هنریه و خنده دار نیس یاد اون روز افتادم و یه دل سیر خندیدم که چندتا نقاشی هنری بود و اصلا خنده دار نبود ولی اون فقط خندید ولی اشک مارو بعدا درآورد!!! حالا خداحافظ!!

رویا

خیلی زیبا بود[لبخند]

صبا

مرسیــــــــ[دست][قلب]

زهرا

قشنگ بودن[گل]

پروانه

سلام خیلی زیبا بودن ممنون

kimia

dadash mer30 axsaye bahali bodan[گل]

سوگند

یعنی به اینم نظر ندادم؟؟؟؟؟هر وقت اپ میکنی کم اپ کن تا من که نمیتونم همیشه سر بزنم نظر بدم وقتی میام نظر بدم چهارساعت تو وبلاگت سر گردون نباشم که به چیا نظر دادم به چه چیزایی نظر ندادم باشم.ولی من این پستو دیدم انگار که نظرندادم.خلی قشنگن !!!!!!!!