عکس خنده دار (آبجی یلدا سپاس)

سلام اون یکی مخاطب خاص دیروزیه ،نه ها ،اون یکی که شوهرش رو خفه کرده . البته نه عمدا ها پاشو اشتباها گذاشته رو سر مرحوم . همونکه بهترین دانشجوی پرستاری کلات آباد سفلی بوده ، همونکه چاقه ، همونکه اول اسمش س داره همونکه دوست خواهرمه ... (چشمت کور ما فردا مجردی میریم شیطان)

آقا اون دو سه تا بچه هایی که میگفتن آناناس حیوانه نه گیاه . بیاین اینم مدرک از مزرعه ی آناناس .

آفرین به طراح این لباس که جون میده واسه کودک آزاری .

فکر کنم با هم نشستن و هی دارن همدیگه رو درک متقابل میکنن .

حالا اینو ول کن که وای چرااااا!!!!! و از این بحثها . فقط فرض کن بیفته تو سر یارو بدبختی که نشسته زیرش و داره وجدانش رو راحت میکنه .

نه دیگه خداییش آدم میمونه به این مردتیکه چی بگه 

کم ول باش چون ول کردنی ها بد بو هستن .

 

مرید = م + رید

فرید= ف+ رید

ورید = و + رید

برید = ب + رید

درید = د + رید

یکی از خواهران در خواست کرده بود درباره ی مرید و فرید و ورید و درید در این جلسه به بحث بپردازیم اما ایشان کلمه ی برید را جا انداخته بودند که ذهن خلاق بنده آنرا نیز برید ببخشید کشف کرد و در ادامه به تفسیر آنها میپردازم .

این کلمات در اصل کلمات رمزی خاصی هستند که انگلیسی ها در جنگ جهانی دوم از آنها به عنوان پیام رمزی استفاده میکردند . چنانچه دقت کنید در تمام این کلمات رید کلمه ای ثابت است پس از آن فاکتور میگیریم حالا چه میماند ؟

م + ف+ و +ب+د (رید)  حال اگر حروف م ف و ب د را روی هم سوار کنیم خواهیم داشت

مفو بد (رید) . حالا این مفو چه کسی بوده و با دولت فخیمه ی انگلیس چه رابطه ای داشته و فعل تخلیه ی جهاز هاضمه ی این مفوی مهم  چرا برای دولت انگلستان در حین جنگ جهانی دوم اینقدر مهم بوده !!! چیزیست که دیگر در حوزه ی کار تاریخ دانان میباشد  و از حوزه ی علم ادبی این حقیر خارج است . 

قلب

 

 

 

 

/ 13 نظر / 79 بازدید
نمایش نظرات قبلی
صبا

[قهقهه]خیلی باحال بودن مخصوصا مخاطب خاص سیمین[خنده]

روشنک

[خنده]

سوگند

بازم تشریح کلمه

سوگند

بازم تشریح کلمه...خداییش عالی بود

تازه وارد

[خنده]نیشخندت توحلق همون مخاطب خاص امروزیت[زبان] عکسای فیلسوفانه تون هم عالی بود ممنون داداش گل، ایشالا زود برگردین با کلی خاطرات خوش وخرم و تفریحات ساااااااااااااااااالم[زبان]

هانیه

خیلی باحالی دستتون درد نکنه مرسی ابجی یلدا

دخمل

جدیدا چه شکلکای بامزه ای میذاری [پلک]

خاطره

[نیشخند]

✯ツ✯ sogand ✯ツ ✯

من اومدم.... خوب مرسی از داش دیوونه عزیز برای نقد خوبشون در مورد کلمات.کاملا صحیح گفتی. مفو بد رید سناتور زولبرگ در ارتش انگلستان بود.جاسوس بود.خودم اعدامش کردم.حالا هم شبا روح سرگردانش همه را اذیت میکنه[نگران] خلاصه عکس هات هم که حرف نداشت.مثل همیشه باحال. راستی داداش من یه وب طنز زدم.ولی نمیدونم آدرسش را به کسی بدم یا نه.راستش قالبش یه مدل خاصه.اگه آدرسش را بدم میشه در موردش نظر بدی.راستش میخوام توش طنز بگذارم.هنوز چیزی نگذاشتم.