از کل کل های ما

آقا این میترا همیشه کلی جک و جونور نگه می داره و کلا عاشق جک و جونوره . یه مدت یه سگ خیلی کوچولو داشت که اگه اشتباه نکنم از نژاد (چی هوا هوا) یا یه همچین چیزی بود . باور کنید وزنش نیم کیلو هم نبود . و کلی پولشو داده بود . یعنی یه گربه می تونست به راحتی با نی بنوشتش . (واسه کلمه ی خوردن عددی نبود) . یه مدت محل کار ما تا خونه ی عموم (خونه ی میترا اینها ) حدودا یه صد متر فاصله داشت . روزهای اول خودم روم نمی شد هر روز برم ناهار خونه ی عمو تلپ بشم و هر روز کلی میرفتم تا خونه ی خودمون و بر میگشتم . تا اینکه یه بار ویدا (خواهر میترا) اومد و زیر زبون ما رو کشید که چرا نهار نمی آی خونه ی ما ؟ منم یه غلطی کردم و گفتم روم نمیشه هر روز شکم گشنه ام رو بردارم بیام اونجا . کار نداریم این جاسوس هم رفت گذاشت کف دست زن عمو و ایشون هم اومد و خلاصه شرف منو برد و طوری شد که ساعت دو ظهر که میشد اگه هزارتا کار داشتم و اگه گشنم نبود و اگه ... از ترس تا در خونه ی عمو می دویدم . یعنی شاید باور نکنید هنوزم که هنوزه کلا از ساعت دو یه وحشتی تو دلم هست . آقا میترا هم همین موقع ها قبل نهار سگه رو می آورد تو حیاط تا بازی کنه . منم تا زنگ میزدم و در رو باز می کردن اول پامو میکردم داخل خونه و هی تکون تکونش میدادم این سگه هم اول یه کم جیغ جیغ میکرد و حمله میکرد و پاچه شلوار منو میگرفت و هی زور میزد که یعنی گازم بگیره . بعدم منم میرفتم داخل در حالی که این سگه به پاچم آویزون بود . خلاصه یه چند ماهی هر روز این کار ما بود . تا یه روز (البته بعد از تعطیلات عید بود که من هم رفته بودم اهواز خونه ی عمه ام  و چند روزی از عموم اینها بی خبر بودم) دوباره زنگ زدم و در رو باز کردنو منم پامو کردم داخل ، اول صدای یه پارس (پارس که نه نعره ) اومد و من گیج شدم و تا اومدم به خودم بیام  احساس کردم پام رفت توی یه گیره ی گنده و خوردم زمین . بعد هم به صورت بز کش کشیده شدم تو خونه . چشمتون روز بد نبینه این بار یه سگ اندازه ی مجسمه ی آزادی پامو گرفته بود . یکی از این سگها ی گنده که شکل اسکوبیدو (فکر کنم بهشون میگن داگی) هستن . البته به سرعت به وسیله ی میترا از دستش نجات داده شدم و الا به جای سیر ترشی کنار غذاش خورده بودم . بله میترا خانم اینبار اینو خریده بود و منتظر شده بود که من از راه برسم و دو باره پامو بکنم داخل . و طبق معمول اون ویدای آب زیرکاه هم از این صحنه فیلم برداری کرده بود . الان اینم یکی از فیلم های مورد علاقه فامیله . البته ویدا قبلا چند بار هم از من و اون سگ کوچیکه فیلم گرفته بود و اونها رو قبل از این صحنه میکس کرده بود و میترا هم صدا گذاریش کرده بود . خدایشش دو تا از دوندوناش یه سه سانتی رفتی بود تو گوشت پام .

خوب میترا امری ؟ فرمایشی ؟ دستوری ؟ چیزی دیگه ای نیست ؟ در ضمن جریان اون دختر زاغه رو هم خودت که اومدی بنویس ، ولی اگه اونو بنویسی ، منم جریان ... (خودت می دونی چیو میگم ) رو مینویسم .

دوستان خوش باشید و بدونید نظرات شما مشوق ماست .

دست خدا به همراهتون داش دیوونه

/ 21 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
باران

[قهقهه][خنده][قهقهه]خییییییییییییلی باحال بود[قهقهه] چقد خوبه که شما تموم وقتتونو دارین به نقشه کشیدن برای هم میگذرونین،[نیشخند]فکر میکنم هر روزتون یه خاطره خوبه،امیدوارم همیشه خوش باشین[گل]

صبا

میشه اسممو تو لینکات عوض کنی جدیدرو بذاری جلوشم بنویسی صبا. امردیگه ای ندارم[هورا][نیشخند]

گلپر

خیلی باحال بود. شما چقدر صبورید. من اگه دختر خالم دوبار یه همچین شوخی ای باهام بکنه روز سوم یا فرار می کنم یا خود کشی!!!

گلپر

البته شاید هم اونو بکشم[نیشخند]

zizi

دیگه نمیدونم چی بنویسم.باور کن در اسرع وقته ممکن میامو مطالبه جدیدو میخونم واسه همین اگه چیزی نتونستم بگم فقط شکلک میزارم و اینو بدون که جفتتون بهترینین.[ماچ][گل] این خاطره ام که حرف نداشت مردم از خنده[خنده][نیشخند]

آرام

vaay! man jaye shoma budama sekte ro mizadam[وحشتناک]! mitra joon yekam latif bash ba in dadashe ma!

پروانه

خدا دلتونو شاد کنه که ما رو میخندونین

فامیل دور

میتونست به جا سگ بچه خرس بخره.خیلی بهت لطف کرده. میگم خودش از سگه نمیترسید؟؟؟؟[وحشتناک]

دخمل

وااای سگ کثیفه !! وگرنه حیوون بدی نیست. منم تو خانواده اِند فیلمبرداری و عکاسی ام! یعنی هرچی ببینم فیلم و عکس میگیرم. حتی از مورچه!!!

سوگند

من خیلی سگ دوس دارم...............ولی بابام نمیخره[گریه]