نو عروسان باکلاس بخوانند

آموزش آشپزی ویژه نو عروسان

 

نو عروس گرامی مسلما تا به حال بسیار این سوال را از خود پرسیده اید وای برای ناهار چی درست کنم ؟ یا اینکه وای برای شام چی درست کنم ؟ خوب من در اینجا یک بار و برای همیشه مشکل شما را حل می کنم . جواب شما همیشه و در هر موقعیتی از شش حرف تشکیل شده است ، هیچ چیز . بله تعجب نکنید . پاسخ شما هیچ چیز است . کمی با کلاس باشید . زنی که برای شوهرش ناهار و شام درست می کرده ، مربوط به دوره ی قاجار است اصلا هیچ خانمی دیگر دستش را به پیاز و سیب زمینی و گوشت نمی زند . اگر غذا درست کنید دارید نشان میدهید که خودتان پذیرفته اید یک برده هستید . ای بابا چرا این حرفها را باور نمی کنید فارسی وان که معرف حضورتان هست؟ آیا زنهای با کلاس آن (که چه مدل موهایی و چه لباسهایی دارند) مشغول تهیه ناهار و شام هستند؟ نه . آنها فقط ول می گردند و از کله ی صبح تا آخر شب فقط ماتحت همدیگر را می سوزانند و عاشق چرنده و خزنده و پرنده میشوند و برای جامعه ی مدرن خود ایجاد سوال میکنند . آری ایجاد سوالات مهم برای جامعه خود حرکتی بزرگ و نشانه ی با کلاسی است . مثلا در همین شبکه ، یک سوال همیشه نقش کلیدی دارد ، و آن سوال هم اینست ، خوب حالا بشین اینجا و حقیقتش رو بگو پدر این بچه کیه ؟ یک زن باکلاس از این نوع سوالات برای جامعه اش می سازد نه اینکه مثل زنهای قدیمی فکر کند که غذا چه تهیه ببینم یا اینکه بیچاره شوهر ننه مرده ام الان که از سر کار می آید چطوری جو خانه را تعدیل کنم تا خستگی از تنش بیرون برود . اینها چیزهایی نیست که زن مدرن باید به آنها فکر کند . دقت کنید مثلا اگر زن برادرتان به شما زنگ بزند و بپرسد داداشتان چه غذایی را بیشتر دوست دارد او را بیشتر دوست دارید ؟ یا اینکه از شما بپرسد چه لباسی را توی مهمونی بپوشم که همه مردها چشمشون دنبال من باشه؟ مسلما سوال دوم شما را خوشحالتر خواهد کرد، چرا ؟ چون شما مدرن هستید چون شما ازدواج نکرده اید که خدمتکار خانه باشید . در ضمن اینم بگم بچه دار هم نشید ها ، هیکلتون خراب میشه شما همه برای مانکن بودن به دنیا آمده اید نه اینکه مادر باشید یا مستخدمه منزل . کمی به زنهای موفق دنیا نگاه کنید همه مانکن هستند ، آنجلینا جولی ، هیلاری داف ، کتی هولمز و... . (البته نگذارید در کنار این اسامی کسانی مثل هلن کلر و ماری کوری و خواهران برونته و ... در ذهنتان شکل بگیرند چون آنها که اصلا قاطی آدم نیستند .) بگذارید یک چیز دیگر هم به شما یاد بدهم هر روز به مدت شش تا هشت ساعت با دوستان و آشنایانتان حرف بزنید و حتما این مکالمه فقط با تلفن همراه باشد چون دیگر با خط ثابت زنگ زدن خز شده است . بگذارید وقتی سر ماه قبض تلفن همراهتان می آید برای شوهرتان سورپرایز باشد . اگر شوهر با کلاسی کرده باشید با دیدن مبلغ نجومی قبض به شما می گوید آه عزیزم همیشه عاشق این سورپرایزهات هستم ، اگر هم بی کلاس باشد یا سکته میکند و شما از شرش راحت میشوید یا کم کم عادت کرده باکلاس میشود  . در هر صورت نشنوم دیگر اسم آشپزی را بیاورید .

در ضمن شما هم یک لطفی به این داش دیوونه بکنید حالا که اینقدر راهنماییتون کردم و باکلاستون کردم ، یه محضر هست که شمارش 0912321**** هست برای کار طلاق به اونجا مراجعه کنید و حتما بگید معرفتون من بودم تا پورسانت منو هم بدن  ما هم از این راه نون میخوریم  هر کس این کار رو بکنه بدونه به سیر شدن شکم یه خانواده کمک کرده . روی مواضعتون پافشاری کنید و محضر و پورسانت مارو هم فراموش نکنید .

مخلص با کلاسها داش دیوونه 

/ 9 نظر / 5 بازدید
نازنین

حالا تو اوتیشو پیدا کن ال برسیم به دومیش[عینک]

realboy

و مثل همیشه! حق با توسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسست!

...

سلام از راهنمایی شما بسیار استفاده نمودیم. جای خالی شما در برنامه های مشاوره خانواده سیما شدیدا احساس می شود. راستی چرا شما با این همه استعدادو قابلیت هنوز کشف نشدید؟

...

سلام از راهنمایی شما بسیار استفاده نمودیم . راستی شما با این همه استعداد چرا هنوز کشف نشدید؟

باران

اگه باکلاسی اینه،من اصلا نمیخام باکلاس باشم[چشمک] بعدشم خیلیها همینجوریشم منحرف هستن[افسوس]،دیگه باخوندن این مطالب کلا اغفال میشه وزندگی مردم از هم میپاشه [ناراحت]ولی اگه این حرفاتاثیر داشته باشه برای شما عالی میشه[نیشخند]

سوگند

هه جالب بوود . ولی من نمیخوام با کلاس باشممممم[نیشخند]

نازنین

خودم نفهمیدم چی نوشتم انصافا

نازنین

گفتم اولیشو پیدا کن تا برسیم به دومی.....یعنی کو شوهرررررررر که بخوایمم براش اشپزی کنیم[قهقهه]

نسیم

به قول نازنین جون کو شوهر[قهقهه][قهقهه][قهقهه][قهقهه]